Presentaties van Dow, Hynetwork, Air Liquide en HyCC, tijdens het VEMW-webinar "Waterstofmarkt en Infrastructuur - Perspectief voor (toekomstige) gebruikers" op donderdag 20 maart 2025.
Tijdens het webinar werden de uitdagingen en kansen binnen de waterstoftransitie besproken. De waterstofinfrastructuur loopt vertraging op, overheidsbeleid blijft onduidelijk en de kosten van koolstofarme en koolstofvrije waterstof zijn nog niet concurrerend. Wat is er wél mogelijk?
Tijdens het webinar deelden verschillende experts hun inzichten:
🔹 Jeroen Tap (Dow) sprak over de plannen en uitdagingen rondom waterstofgebruik in de industrie.
🔹 Bram Borgman en Gijs Rotteveel (Hynetwork Services) gaven een update over de ontwikkeling van de waterstofinfrastructuur.
🔹 Tom Eikmans (Air Liquide) en Simon Glazenborg (HyCC) deelden hun visie als producenten op de marktstrategie en knelpunten van koolstofvrije waterstof.
De conclusie? Ondanks de impasse zijn er kansen om vooruitgang te boeken. Samenwerking tussen industrie, infrastructuurontwikkelaars en beleidsmakers is cruciaal om de waterstoftransitie te versnellen.